O firmě

Historie společnosti

Firma Jiřího Paličky vznikla 17. 4. 1990 a zabývá se výrobou a prodejem ochranných pracovních pomůcek. Zpočátku se zde šily především pracovní rukavice - až 30.000 párů měsíčně v 26 různých provedeních.

Postupně se k nim přiřadily další výrobky - speciální pracovní oděvy pro slévače a svářeče, oděvy do deště, pracovní košile a pogumované pláště, kožené a pogumované zástěry, nárukávníky, kamaše apod.

obchod.jpg, 14kB Firma začínala s několika domácími pracovnicemi. V roce 1992 si ve Strážkovicích pronajala dílnu a o rok později si pořídila objekt pro sklady a kanceláře na Hosíně. Nyní má dvě stálé dílny a 24 zaměstnanců.

V posledních letech se trh poněkud nasytil, a proto firma částečně omezila výrobu a věnuje se více obchodní činnosti. Nabízí téměř kompletní sortiment pracovních ochranných pomůcek např.: obuv, přilby, svářečské kukly, brýle, mycí prostředky, ručníky apod. viz Katalogy nebo Ceník. Díky tomu se stala solidním dodavatelem pracovních ochranných pomůcek nejen v jihočeském regionu, ale v i celé republice.

Jsme autorizovaní prodejci...

...firmy Prabos plus a.s., která je tradičním českým výrobcem speciální, vojenské, pracovní, bezpečnostní a trekingové obuvi. Prabos plus a.s. vlastní výrobní a obchodní licenci na výrobu obuvi vybavené membránou Gore-tex a je nositelem certifikátu ISO 9001.