Firma Jiří Palička vznikla již roku 1990, objekt pro sklady a kanceláře je umístěn na Hosíně v jihočeském kraji. Firma pana Paličky je předním dodavatelem kvalitních pracovních ochranných pomůcek, včetně trekkingové obuvi firmy Prabos Plus a. s. Slavičín, která je tradičním českým výrobcem nejen  pracovní obuvi (odpovídající normám ČSN EN 347, 345), ale i obuvi speciální, zásahové a také vojenské. Jakožto autorizovaní prodejci této firmy jsme dodavateli celého jejich sortimentu pracovní a trekkingové obuvi s membránou GORE-TEX s atesty pracovní obuvi. Tato trekkingová obuv odpovídá ČSN EN 347 a také certifikátu ISO 9001. Naši trekkingovou obuv kupují naši zákazníci – turisté a cestovatelé, čímž je testována v podmínkách po celém světě.

Mimo trekkingové obuvi s membránou GORE-TEX dodáváme široký sortiment veškeré pracovní obuvi, holínek, pracovních rukavic, pracovních oděvů včetně pogumovaných oděvů a oděvů se sníženou hořlavostí, ochranné přilby, brýle, svářečské kukly, respirátory, polomasky, pomůcky na ochranu sluchu a v neposlední řadě také čistící bavlnu, mycí prostředky, ručníky apod.

 

Kromě pracovních oděvů dodáváme také softshellové bundy a kalhoty, termoprádlo jednovrstvé (100% polypropylen) i dvouvrstvé (50% polypropylen + 50% bavlna). Novinkou je funkční prádlo s obsahem složky CELEN. Žádaným sortimentem jsou také flanelové a bavlněné košile, které sami šijeme z kvalitního českého flanelu (také v nadměrných velikostech). Většina námi prodávaných výrobků je zárukou kvality vyrobené v ČR.

 

JSME AUTORIZOVANÍ PRODEJCI...

...firmy Prabos plus a.s., která je tradičním českým výrobcem speciální, vojenské, pracovní, bezpečnostní a trekingové obuvi. Prabos plus a.s. vlastní výrobní a obchodní licenci na výrobu obuvi vybavené membránou Gore-tex a je nositelem certifikátu ISO 9001.